Стегачи и заштита

Во оваа категорија можете да најдете спортски стегачи и разни заштитни средства кои ги користиме за време на тренинзите и во фитнесот. Стегачите се изработени од висококвалитетни еластични материјали, кои се удобни и го обезбедуваат потребното зајакнување на зглобовите. Обезбедете цврста поддршка, удобен и безбеден тренинг за рацете, колената, стапалата, рамената и грбот, а со тоа на крајот подобрете ги вашите перформанси.

Филтрирај
Цена
Распон: 990 ден - 6250 ден
Бренд
Боја
Подрачје на примена
Basic стегач за лист, 1.5/3 mm
Rehband
1.910ден
Бесплатна достава
Потпора за лист/потколено Rx, 5 mm, cammo
Rehband
2.680ден
Бесплатна достава
Потпора за лакт Rx, 5мм, црна/розева
Rehband
2.680ден
Бесплатна достава
Потпора за тениски лакт, 3мм
Rehband
3.120ден
Бесплатна достава
Потпора за колено Rx, 5мм, cammo
Rehband
2.140ден
Бесплатна достава
Компресиски чорапи Rx, црни, пар
Rehband
3.570ден
Бесплатна достава
Power Line потпора за колено, 7 mm
Rehband
6.250ден
Бесплатна достава
Force Ankle потпора за глужд
Rehband
4.020ден
Бесплатна достава
Core line потпора за колено со отвор od 5 mm
Rehband
3.120ден
Бесплатна достава
Кожна лента за рачен зглоб
Gymstick
2.190ден
Бесплатна достава
Sweat Belt
Atleticore
990ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023