Справи за веслање

Ергометар или уред за веслање може да биде идеален уред за опремување на вашиот дом. Леснотијата на монтирање и погодност се секако причината зошто да се избере само за да останете во форма. Охрабрете ги сите мускули на сопственото тело со една вежба, работете на кардио -кондиција, издржливост и трошете повеќе калории за помалку време. Тие се идеални за подготовка на спортисти.

Филтрирај
Цена
Распон: 12230 ден - 136000 ден
Бренд
Справа за веслање R20  Compentence
Tunturi
71.170ден
Бесплатна достава
Squat rack
Atleticore
12.230ден
Бесплатна достава
Concept2 Model D, веслачки ергометар
Concept2
136.000ден
Бесплатна достава
Уред за веслање H2O
Gymstick
66.100ден
Бесплатна достава
FTR 40 справа за веслање
Gymstick
42.980ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023