Ракавици за бокс и кикбокс

За вежбање на вреќа, фокусер или за борба со противник, потребни ви се соодветни ракавици кои најдобро ќе ги задоволат барањата на самиот тренинг. Во оваа категорија, најдете свој модел кој ќе ги задоволи безбедноста и перформансите, без разлика дали се работи за бокс, кикбокс, без разлика дали сте машко или женско. 

Филтрирај
Цена
Распон: 2190 ден - 6890 ден
Бренд
Големина
UFC Muay Thai Style Training Gloves, Black/Red
UFC
2.830ден
Бесплатна достава
UFC Boxing Gloves, Black
UFC
3.730ден
Бесплатна достава
UFC True Thai Style Gloves, Black/Red
UFC
4.860ден
Бесплатна достава
UFC PRO Prem Lace Up Gloves, Black
UFC
6.890ден
Бесплатна достава
UFC PRO Washable Fitness Gloves, Pink
UFC
4.490ден
Бесплатна достава
UFC Pro Tonal Boxing Training Gloves, Black
UFC
3.930ден
Бесплатна достава
UFC Performance Rush Boxing Gloves, Grey
UFC
3.490ден
Бесплатна достава
Gymstick ракавици за бокс 10oz
Gymstick
2.190ден
Бесплатна достава
Gymstick ракавици за бокс 12oz
Gymstick
2.190ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023