Пиштоли за масажа и уреди

Во оваа категорија можете да најдете различни уреди за масажа и пиштоли за масажа кои се идеални за домашна употреба. Пиштолот за масажа се користи за длабински третман на ткива на тој начин што го стимулира протокот на крв со последователни повторливи импулсни движења, со што се ослободуваат вкочанетите мускули и се создава чувство на удобност, како што имаме со класичната масажа во салонот. Со зголемување на снабдувањето со крв, влијаеме на зголемување на транспортот на супстанции во самите мускули и на крајот го подобруваме закрепнувањето. Затоа, не е чудно што во последно време се почесто се користат за подготовка пред тренинг или за побрзо закрепнување после истиот. Оваа терапија со вибрации е погодна за сите мускулни групи.

Филтрирај
Цена
Распон: 6610 ден - 17220 ден
Бренд
Пиштол за масажа мини
Tunturi
7.630ден
Бесплатна достава
Пиштол за масажа
Tunturi
11.480ден
Бесплатна достава
Пиштол за масажа Про Каиро
Gymstick
17.220ден
Бесплатна достава
Пиштол за масажа
Gymstick
7.300ден
Бесплатна достава
Tratac вибрациска топка
Gymstick
8.400ден
Бесплатна достава
Tratac вибрациска топка, Fascia
Gymstick
6.610ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023