Орбитрек и собни велосипеди

Орбитрекот или елипсовиден тренер е одличен за аеробно вежбање и со тоа го подобрува функционирањето на кардиоваскуларниот и респираторниот систем. Орбитрекот симулира природно движење на човечкото тело и ги активира сите мускулни групи во исто време, така што во краток период целото тело (нозе, раце, трупот и задник) може да се затегне, но и да се раствори вишокот маснотии. Собниот велосипед е подеднакво добар и ефикасен кога е неопходно аеробно вежбање или ако сакате да изгубите вишок калории. Тренирајте квалитетно во вашиот дом без оглед на временските услови надвор.

Филтрирај
Цена
Распон: 25440 ден - 207500 ден
Бренд
Велосипед Cardio Fit B15
Tunturi
25.440ден
Бесплатна достава
Велосипед S40 Sprinter Front Compentence
Tunturi
101.310ден
Бесплатна достава
Орбитрек C20-R Compentence
Tunturi
95.280ден
Бесплатна достава
Велосипед Platinum Air  PRO
Tunturi
207.500ден
Бесплатна достава
Pro FTR Indoor Racer spinning точак
Gymstick
82.480ден
Бесплатна достава
Велосипед 4.0
Gymstick
33.490ден
Бесплатна достава
GB 8.0 велосипед
Gymstick
55.340ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023