Mулти функционални справи

Опремувањето на вашиот дом или теретана со мултифункционални уреди никогаш не било полесно. Производите од оваа категорија се наменети првенствено за оние малку попребирливи корисници кои сакаат да го покријат опсегот на вежби за повеќето од главните мускулни групи. Освен нив, тие се идеални за опремување на помали спортски простори или простор за физиотерапија. Тие често се првиот избор кога се опремуваат помали хотели или апартмански комплекси. Заземаат малку простор и им овозможуваат на повеќе корисници да вежбаат во исто време.

Филтрирај
Цена
Распон: 15360 ден - 156280 ден
Бренд
Боја
Подрачје на примена
Functional trainer Impulse
Oprema
156.280ден
Бесплатна достава
Multigym Hero клупа
Atleticore
15.360ден
Бесплатна достава
Држачи за Squat, Professional Hero
Atleticore
18.800ден
Бесплатна достава
Professional Power Rack, тренинг кафез
Atleticore
43.500ден
Бесплатна достава
Регулирачка клупа мултифункционална UB60
Tunturi
31.760ден
Бесплатна достава
Регулирачка клупа мултифункционална UB40
Tunturi
25.440ден
Бесплатна достава
Регулирачка клупа мултифункционална UB20
Tunturi
19.130ден
Бесплатна достава
Регулирачка клупа мултифункционална CT80
Tunturi
35.580ден
Бесплатна достава
Adjustable Weight Bench Multigym Impulse
Oprema
26.800ден
Бесплатна достава
MULTI GYM, PROFESSIONAL, HERO
Atleticore
66.900ден
Бесплатна достава
HG20 HOME GYM
Tunturi
53.800ден
Бесплатна достава
Hi/lo Pulley Impulse Elite
Oprema
124.230ден
Бесплатна достава
Multi Gym 80, Warrior
Atleticore
29.900ден
Бесплатна достава
Multi Gym 90, Storm
Atleticore
39.900ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023