Комплети и сетови

Понекогаш е доволен само практичен сет на тегови за добар и квалитетен тренинг. Во оваа категорија можете да најдете стандардни или олимписки верзии на комплети, како и оние со подолги или пократки шипки. Изберете комплети од леано железо или гумени и bumper модели кои најчесто се користат за опремување на спортски сали. Изберете практичен сет на модуларни тегови, кои можат да бидат идеални за опремување на домашна теретана.

Филтрирај
Цена
Распон: 960 ден - 5680 ден
Бренд
Дијаметар
Тежина
ACTIVE 10KG VINYL DUMBBELL SET
Gymstick
3.070ден
Бесплатна достава
Gymstick Active set vinil, 15 kg
Gymstick
3.380ден
Бесплатна достава
Фиксен тег, barbell, 15кг
Oprema
4.660ден
Бесплатна достава
Сет со прилагодлива тежина 15кг
Gymstick
4.730ден
Бесплатна достава
Сет со прилагодливи тежини 20кг
Gymstick
5.680ден
Бесплатна достава
Vinyl Dumbbell Set 15kg
Gymstick
2.990ден
Бесплатна достава
Standard Dumbell Set 20 kg
Atleticore
4.620ден
Бесплатна достава
Комплет еднорачни тегови 2 X 7,5 kg
Oprema
4.220ден
Бесплатна достава
Pump set тегови
Kineta
5.600ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023