Кафези и сталаци

Еден од основните уреди што може да се најде во добро опремен простор за функционален тренинг се секако кафезите и сталаците. Тешко е да се замисли напорно вежбање чучњеви без нивно користење. Секој квалитетен кросфит тренинг е исто така незамислив без нив. Производите од оваа категорија ќе ви овозможат безбедно да изведувате вежби со слободни тежини, без разлика дали се работи за чучњеви, преса на клупа или притискање на рамениците. Правете згибови или истегнување, подобрете ја рамнотежата или силата и намалете ја можноста за повреда со правилно подигање/спуштање за специфични движења. Оваа фитнес опрема може да се користи за опремување на дом или теретана.

Филтрирај
Цена
Распон: 3290 ден - 43500 ден
Бренд
Premium Chin Up Rack
Sveltus
6.700ден
Бесплатна достава
Chin Up Rack
Sveltus
3.290ден
Бесплатна достава
Professional Power Rack, тренинг кафез
Atleticore
43.500ден
Бесплатна достава
Half Cage Rack Professional
Atleticore
18.500ден
Бесплатна достава
Држачи за шипка
Oprema
11.070ден
Бесплатна достава
Chin Dip
Atleticore
16.700ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023