Капи за пливање

Пливањето е една од најдобрите активности со кои можете да го активирате секој мускул на вашето тело и е еден од основните спортови што може да го практикува секој, без разлика дали се работи за професионални спортисти или рекреативци. Една од основните парчиња опрема за одење на базен е капа за пливање, иако тоа не е задолжително. Се користи првенствено за подобрување на хидродинамиката при пливање (ако некој има долга коса) или за заштита на косата од ефектите на хлорот во базенот. Изработени од силикон, обезбедуваат исклучителна удобност и прилагодување и лесно се ставаат и вадат.

Филтрирај
Цена
Распон: 560 ден - 560 ден
Бренд
Боја
Пол

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024