Вреќи за бокс

Подобрете ги вашите моторни вештини - координација, агилност, брзина и експлозивна моќ со тренирање на вреќи за удирање. Идеални се за употреба во фазата на подготовка за фитнес на спортистите во теретаните, во боречките вештини, но и како самостоен фитнес реквизит за секој дом. Во нашата понуда можете да најдете модели изработени од вештачки материјали или кожа, во различни форми и големини.

Филтрирај
Цена
Распон: 820 ден - 6921 ден
Бренд
Големина
-15%
UFC MAYA PU SPEED BAG, BLACK/RED
UFC
1.790ден
1.520ден
Бесплатна достава
UFC Wood Beam Hanger
UFC
902ден
UFC PRO Leather Speed Bag, Black
UFC
2.750ден
Бесплатна достава
UFC PRO Leather Double End Bag, Black-Red
UFC
4.060ден
Бесплатна достава
Држач за Боксерска вреќа
Gymstick
1.800ден
Бесплатна достава
-10%
POLLEOSPORT вреќа за бокс 150cm
Polleo Sport Accessories
7.690ден
6.921ден
Бесплатна достава
-10%
POLLEOSPORT вреќа за бокс 125cm
Polleo Sport Accessories
6.460ден
5.814ден
Бесплатна достава
-10%
POLLEOSPORT вреќа за бокс 100cm
Polleo Sport Accessories
5.640ден
5.076ден
Бесплатна достава
-10%
POLLEOSPORT вреќа за бокс 75 cm
Polleo Sport Accessories
4.330ден
3.897ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023