Аеробик и пилатес

Аеробик и пилатес се одличен избор за да останете фит и здрави. Зголемете ја кондицијата, циркулацијата и стимулирајте го срцето и респираторниот тракт со аеробик, а резултатот е видлив во добра потрошувачка на калории. Со вежбање пилатес, стврднете ги и зајакнете ги мускулите, намалете го стресот и станете пофлексибилни, особено кога станува збор за 'рбетот. Можете да ја подигнете вашата омилена активност на ново ниво користејќи опрема и реквизити од оваа категорија. Со новите предизвици доаѓаат и нови резултати.

Филтрирај
Цена
Распон: 270 ден - 9150 ден
Бренд
Вид
Големина
Дебелина
Димензии
Должина
Материјал
Подрачје на примена
Сила/Отпор
Тежина
Zoe My Precious Yoga Mat Black
Zoe
3.200ден
Бесплатна достава
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Nude
Zoe
2.150ден
Бесплатна достава
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Zoe
2.150ден
Бесплатна достава
UFC Training Mat, Red
UFC
1.320ден
UFC Sliders & Speed Jump Rope Set
UFC
2.240ден
Бесплатна достава
Core XT Gloves, Blue
Atleticore
660ден
Hero Gloves Retro, Batman
DC Comics
660ден
Hero Gloves Core, Batman
DC Comics
1.110ден
Hero Gloves Core, Bane
DC Comics
1.110ден
Pilates Soft Ball 26 cm
Atleticore
330ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023