Post workout

Post workout формулите се додатоци во исхраната главно базирани на амино киселини, витамини и минерали. Овие формули се земаат после тренинг за да се максимизира „анаболниот прозорец“ (кој се отвора после тренинг) и да се даде максимална поддршка на телото за закрепнување и градење. Овие производи обезбедуваат одлична регенерација после тренинг, ги штитат мускулите од катаболизам и ги надополнуваат со енергија.

Филтрирај
Цена
Распон: 1520 ден - 3300 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
Amino Liquid, 1000 ml
QNT
1.520ден
Бесплатна достава
Amino 50 Liquid 1000ml - Cherry
Scitec Nutrition
2.290ден
Бесплатна достава
Defender, 500г
Sci-Muscle
1.600ден
Бесплатна достава
EAA ENERGY, 432g
Optimum Nutrition
2.240ден
Бесплатна достава
EAA + Glutamine, 300 g
Scitec Nutrition
1.520ден
Бесплатна достава
Amino X, 1015 g
BSN
3.300ден
Бесплатна достава
Alpha 50-Amino, 1000 ml
Sci-Muscle
2.140ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023