Intra и during workout

Продолжете го тренингот за да достигнете нови граници во телото. Додатоците во исхраната за време на тренингот се одлични за постигнување на врвни перформанси. Без разлика дали тренирате за маратон, биатлон или кросфит или едноставно сакате да додадете неколку килограми на шипката, нашите формули се тука да ви помогнат. Нашата формула за додаток за тренинг содржи електролити, амино киселини и јаглехидрати кои брзо се апсорбираат за да го одржувате телото хидрирано и да бидете мотивирани за нови рекорди и резултати.

Филтрирај
Цена
Распон: 125 ден - 2650 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
Revive, 20 g
Me:First
125ден
Revive, 1000 g
Me:First
2.650ден
Бесплатна достава
Mega Taurine, 60 капсули
Leovital
800ден
Taurine, 1000 g
Myprotein
1.890ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023