Ензими и пробиотици

Производите од оваа категорија поволно делуваат на варењето на тој начин што го помагаат целосното разградување на храната за организмот целосно да ги вари и да ги искористи сите макро и микро елементи од оброкот (витамини, минерали, протеини...) . Тие се катализатори за варење и промовираат разградување на големите молекули на помали, така што телото може полесно и едноставно да ги апсорбира понатаму во крвотокот.

Филтрирај
Цена
Распон: 210 ден - 1850 ден
Бренд
Пакување

Dr. Wolz

210денOptimum Nutrition

1.850ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024