Протеински чоколадца

Протеинските чоколадни плочки се нутритивно избалансирана брза, лесна и вкусна протеинска закуска за секое време од денот. Лесно достапен, се вклопува во секој џеб и може да послужи како помал заменски оброк секогаш кога ќе се појави потреба. Тие се карактеризираат со голема количина на протеини, мал дел јаглехидрати и уште помал дел шеќери. Наградете го вашето непце со квалитетни производи од нашата понуда.

Филтрирај
Цена
Распон: 65 ден - 230 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Polleo Sport Vegan Baked Cookie 75 g
Polleo Sport Proseries
130ден
Me:First Protein Brownie 75 g
Me:First
130ден
Layered Protein Bar, 60 g
Myprotein
170ден
Hustle Protein Bar,45 g
Me:First
125ден
High Protein Cake, 48 g
Me:First
120ден
Woppers Break, 21,5 g
Polleo Sport Proseries
65ден
Proseries Protein Brownie, 60 g
Polleo Sport Proseries
125ден
Protein Woppers, 25 g
Polleo Sport Proseries
70ден
Proseries 50% Protein Bar, 50 g
Polleo Sport Proseries
130ден
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 g
Polleo Sport Proseries
180ден
Proseries Protein Cookie 85 g
Polleo Sport Proseries
199ден
Proseries Protein Bar 35g
Polleo Sport Proseries
85ден
Optimum Protein Bar, 60 g
Optimum Nutrition
230ден
Protein Crisp Bar, 65 g
Optimum Nutrition
210ден
Max Protein Cookie 75g
Myprotein
169ден
Protein wafer, 35 g
QNT
100ден
Protein Joy Bar, 60 g
QNT
180ден
Protein Brownie 75 g
Myprotein
130ден
Baked Cookie 75 g
Myprotein
120ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023