Храна и закуски

Во оваа категорија можете да најдете вкусни и високо протеински оброци. Нивната подготовка е многу едноставна или веќе се подготвени за консумирање, како што се протеински барови и чоколади, намази и путер, протеински чипс или прелив без калории. Производите од оваа категорија можат да бидат одлична алтернатива на класичните„џанк фуд“ производи.

Кога ќе ве нападне гладта, а не сакате да чувствувате грижа на совест, овие производи се направени со токму таа цел - засладете се со вкусно чоколадно барче, направете протеински мафини или палачинки или едноставно збогатете го вашиот омилен појадок на база на житарки со некое овошје или чоколадни преливи без калории.

Филтрирај
Цена
Распон: 30 ден - 1690 ден
Категорија
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин
Polleo Sport Vegan Baked Cookie 75 g
Polleo Sport Proseries
130ден
Me:First Protein Brownie 75 g
Me:First
130ден
Protein White Chocolate Cream, 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден
Layered Protein Bar, 60 g
Myprotein
170ден
Almond butter, путер од бадем, 1кг
Myprotein
1.690ден
Бесплатна достава
Hustle Protein Bar,45 g
Me:First
125ден
High Protein Cake, 48 g
Me:First
120ден
Zero Syrup Raspberry, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Choco-Orange, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Sauce, Hot Chilli, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Sweet chilli, 180ml
Polleo Sport Proseries
180ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023