Снегулки и житарки

Овесните снегулки се сметаат за еден од најздравите прехранбени производи. Тие содржат витамини, минерали, влакна и антиоксиданси. Можете да ги подготвите во здрави шејкови, во супа и разни други слатки и солени јадења.

Филтрирај
Цена
Распон: 100 ден - 790 ден
Бренд
Волумен/Грамажа

Polleo Sport Proseries

390ден


(1)
Polleo Sport Proseries

790денPolleo Sport Proseries

136денPolleo Sport Proseries

136денNumbers Are Good

125денMyprotein

775денNumbers Are Good

130денEncian

170ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024