Сирупи и сосови

За сите љубители на слатко и гурмани кои внимаваат на својата исхрана и калории, оваа категорија е првата ризница на вкусови. Оживејте го вашето омилено јадење со сосови и сирупи кои имаат одличен вкус и не содржат непотребни калории, шеќер, масти или лактоза. Донесете ги вашите протеински шејкови, смути, палачинки и десерти или вашите омилени тестенини, салата и месо до некои нови здрави димензии. Сите вие ​​кои сте на диета, уживајте во сладок сируп или солен сос без каење. Погодни се и за вегетаријанци.

Филтрирај
Цена
Распон: 180 ден - 340 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
Zero Syrup Raspberry, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Choco-Orange, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Sauce, Hot Chilli, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Sweet chilli, 180ml
Polleo Sport Proseries
180ден
Zero Syrup Raspberry, 180 ml
Polleo Sport Proseries
180ден
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 180 ml
Polleo Sport Proseries
180ден
Zero Sauce, Ketchup, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup, Hazelnut-Choco, 180 ml
Polleo Sport Proseries
180ден
Zero Sauce, Hot Chilli, 180 ml
Polleo Sport Proseries
180ден
Zero Sauce, BBQ, 180 ml
Polleo Sport Proseries
180ден
Zero Syrup Vanilla 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Strawberry 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Cookies & Cream 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Hazelnut-Choco 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Syrup Choco-Banana 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Sauce, Caesar 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден
Zero Calorie Sauce, BBQ, 425 ml
Polleo Sport Proseries
340ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023