Путери и намази

За сите оние кои се зависни од јаткаста нота во висококвалитетни нутриционистички избалансирани путери, можат да ја најдат својата доза токму овде. Производите од оваа категорија имаат одлична текстура и вкус, со 100% природни состојки, без додаден шеќер, сол или палмино масло, со висок процент на протеини, влакна, витамини, минерали и омега. Покрај различните видови путер (кикирики, лешник, бадем, индиски ореви), најдете поздрави намази како протеински кремови или мармалад или сируп без калории. Намачкајте ги на тост или крекери од ориз, додајте ги во омилените шејкови или користете ги кога подготвувате оброци во вашата кујна.

Филтрирај
Цена
Распон: 45 ден - 1690 ден
Бренд
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
(1)
Polleo Sport Proseries

340денMyprotein

1.690ден

Бесплатна достава

Polleo Sport Proseries

45денPolleo Sport Proseries

48денPolleo Sport Proseries

470денPolleo Sport Proseries

450денPolleo Sport Proseries

470денPolleo Sport Proseries

320денPolleo Sport Proseries

710денPolleo Sport Proseries

765денPolleo Sport Proseries

765денPolleo Sport Proseries

755денPolleo Sport Proseries

390денPolleo Sport Proseries

860денPolleo Sport Proseries

340ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024