Десерти

Производите од оваа категорија се направени за сите оние кои тешко и се спротивставуваат на желбата за слатки и кои без каење би сакале да јадат здрава верзија на чоколадце,  протеински мафини или палачинки. Производите од нашата понуда се лесни за подготовка, богати со протеини, со мала количина шеќер и покрај тоа многу вкусни.

Филтрирај
Цена
Распон: 30 ден - 1590 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин
Protein White Chocolate Cream, 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден
Protein Ice Cream Light, 1250 g
Scitec Nutrition
1.500ден
Бесплатна достава
Waffles Protein 480 g
QNT
890ден
Protein Pancake Neutral 1020 g
QNT
1.550ден
Бесплатна достава
Protein Pudding, 400 g
Scitec Nutrition
1.230ден
Protein Pancake Mix, 1kg
Myprotein
1.590ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023