Енергетски чоколади

Енергетските барови се практични и можете да се потпрете на нив секогаш кога ви треба брз извор на енергија. Енергетските чоколадца од нашата понуда ви даваат дополнителен поттик за време на вежбите за издржливост или кои било други вежби со висок интензитет. Повеќето барови се базираат на јаглени хидрати, но содржат и протеини, што секако му помага на телото во закрепнувањето. Дозволете нека ви бидат верен сопатник во активностите.

Филтрирај
Цена
Распон: 69 ден - 69 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување

Polleo Sport Proseries

69ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024