Енергетски гелови

Практичните енергетски гелови се супер лесен начин да го зголемите внесот на јаглени хидрати за време на долгорочни вежби за издржливост и на тој начин да ја обезбедите потребната енергија за одржување на тренингот. Енергетските гелови станаа незаменлив додаток кој ги подобрува вашите перформанси за време на тешки активности како што се кросфит, пливање, трчање или возење велосипед.

Филтрирај
Цена
Распон: 120 ден - 130 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
Proseries Energy Gel Orange 40 g
Polleo Sport Proseries
120ден
Proseries Energy Gel
Polleo Sport Proseries
130ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023