Диета и слабеење

Согорувачите на маснотии се супстанции кои стимулираат и помагаат во согорувањето на мастите во телото. Меѓу другото, во оваа категорија спаѓаат MTC масла, Л-картинин, екстракти од кофеин, чај или кафе, како и разни екстракти од топли зачини. Во комбинација со здрава исхрана и спортување, согорувачите на маснотии можат да придонесат за намалување на нашата телесна маса.

Важно е да се нагласи дека овие производи не можат да го заменат здравиот начин на живот и дека исклучиво се користат како дополнително помагало во режимот за намалување на телесната тежина.

Филтрирај
Цена
Распон: 200 ден - 2290 ден
Категорија
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
Darmflora plus select
Dr. Wolz
200ден
Tonalin CLA, 90 softgel caps
Leovital
1.870ден
Бесплатна достава
Lipofenom Xtreme, 90 caps
Leovital
2.280ден
Бесплатна достава
Burner, 90 капсули
Leovital
1.230ден
Guarana Extract, 90 caps
Leovital
980ден
MCT Oil, 120 caps
Leovital
1.050ден
MCT Oil + Caffeine 90 caps
Leovital
1.140ден
Tonalin CLA, 60 softgel caps
Leovital
1.390ден
L-Carnitine Mega, 60 caps
Leovital
1.160ден
Caffeine Boost, 200 tabs
Leovital
910ден
Amino Energy, 270 g
Optimum Nutrition
2.290ден
Бесплатна достава
LCLT-1000, 500ml
Sci-Muscle
1.200ден
Super Guarana, 100 таблети
Scitec Nutrition
760ден
CLA 1000 mg, 180 softgels
Myprotein
2.170ден
Бесплатна достава
-20%
Carni X Liquid 100 000, 500ml
Scitec Nutrition
1.750ден
1.400ден
CLA 1000 mg softgel 60 softgels
Myprotein
1.080ден
Thermo-X, 100 капсули
Scitec Nutrition
950ден
L-Carnitine Liquid, 500 ml
QNT
1.300ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023