Гејнери

Гејнерите се висококалорични производи кои се користат за да се добие мускулна или телесна маса што е можно побрзо. Тие се мешавина од протеини, јаглени хидрати, витамини, минерали, влакна, а подобрите содржат креатин, како и многу високи дози на глутамин, BCAA, есенцијални масни киселини, аргинин, таурин итн., во основа се што е потребно за оптимален развој. Пред се, се препорачуваат за генетски слаби луѓе (ектоморфи) кои имаат потешкотии да добијат мускулна маса. Исто така, тие можат да послужат како замена за оброк кога е невозможно да се земе вистински квалитетен оброк.

Без разлика дали сакате да ја зголемите силата и големината или само се борите зголемување на тежината, најважно е да внесувате вишок калории. Обезбедете ги вашите дополнителни калории со докажани производи од нашата понуда.

Филтрирај
Цена
Распон: 1990 ден - 5920 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
IMPACT WEIGHT GAINER, 2500 G
Myprotein
2.850ден
Бесплатна достава
The One:One Mass Gainer, 3620 g
Me:First
4.290ден
Бесплатна достава
Bulk Gainer, 2500 g
Me:First
1.990ден
Бесплатна достава
The One:One Mass Gainer, 1580 g
Me:First
2.660ден
Бесплатна достава
Serious Mass, 2,7 kg
Optimum Nutrition
3.150ден
Бесплатна достава
Serious Mass, 5,4 kg
Optimum Nutrition
5.920ден
Бесплатна достава
Gold Standard Gainer, 3,25 kg
Optimum Nutrition
5.480ден
Бесплатна достава
Нитромакс 4кг чоколадо
Sci-Muscle
3.520ден
Бесплатна достава
VOLUMASS 35, 2950 G Чоколадо
Scitec Nutrition
3.800ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023