Протеинско чоколадо

Протеинските чоколади не мора нужно да имаат лош состав и да ви создаваат грижа на совест доколку уживате во нивниот вкус. Производите од оваа категорија се внимателно избалансирани и имаат подобрен состав, за да не се калориски бомби. Овие протеински чоколади се без шеќер, збогатени со протеини, со висок процент на природно какао и влакна и се засладени со здрав природен засладувач (како што е стевиа). Тие се одлично задоволство за време на посебен режим на исхрана или едноставна замена за сите „нормални“ чоколади. Уживајте во здрави парчиња од омиленото темно или млечно чоколадо.

Филтрирај
Цена
Распон: 129 ден - 130 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување

Polleo Sport & Kraš

129денPolleo Sport & Kraš

129ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024