О не! Се чини дека производот што го барате во моментов е недостапен. Сепак, нашата веб-страница има над 6.000 производи! Сигурни сме дека ќе го најдете тоа што го барате, затоа погледнете ги сличните производи!

Протеински чоколадца

Протеинските чоколадни плочки се нутритивно избалансирана брза, лесна и вкусна протеинска закуска за секое време од денот. Лесно достапен, се вклопува во секој џеб и може да послужи како помал заменски оброк секогаш кога ќе се појави потреба. Тие се карактеризираат со голема количина на протеини, мал дел јаглехидрати и уште помал дел шеќери. Наградете го вашето непце со квалитетни производи од нашата понуда.

Филтрирај
Цена
Распон: 68 ден - 270 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување

Polleo Sport Proseries

130денMyprotein

190денMyprotein

170денMe:First

125денMe:First

120денPolleo Sport Proseries

68денPolleo Sport Proseries

125денPolleo Sport Proseries

85денPolleo Sport Proseries

90денPolleo Sport Proseries

130ден


1+1 Бесплатно
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 g

Polleo Sport Proseries

270денPolleo Sport Proseries

199денOptimum Nutrition

250денOptimum Nutrition

230денMyprotein

169денQNT

115ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024