Чипс и закуски

Протеинскиот чипс и другите грицки се идеални за сите оние кои се грижат за дневниот внес на храна. Имаат одличен вкус и ќе ве заштитат од непотребно и нездраво прејадување. Нашите протеински чипс се поздрава алтернатива на класичните чипсови бидејќи содржат дури 51% протеини и висока содржина на влакна. Покрај тоа што е подобра и поздрава варијанта, таа е хранлива, крцкава и многу вкусна.

Производите од оваа категорија се погодни за спортисти, луѓе со здрав начин на живот или оние кои се на диета. Идеални се кога сте во движење и ви треба дополнителна енергија. Нашите производи можат да бидат совршена ужина, која ќе го задоволи вашиот глад без грижа на совест и ќе го снабдува телото со протеини и енергија кога му е потребно.

Филтрирај
Цена
Распон: 105 ден - 190 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување

Myprotein

190денMyprotein

170денMe:First

120ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024