Протеини или белковини во прав

Едноставен и популарен начин да внесете повеќе протеини во вашата дневна исхрана е преку протеински шејкови, што е важно за постигнување на фитнес цели. Имаме широк спектар на најчисти протеински прашоци - од сурутка и казеин, до растителни и немлечни сорти. Нашите висококвалитетни протеински шејкови совршено се вклопуваат во секоја диета, па сигурно можете да најдете нешто за себе. Како водечки регионален бренд на спортска исхрана и додатоци во исхраната, нудиме широк асортиман на висококвалитетни и реномирани светски брендови, како и стручно знаење кое ќе ве води на секој чекор од патот до постигнување на вашата посакувана цел.

Филтрирај
Цена
Распон: 95 ден - 9900 ден
Категорија
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин
Soy Protein Isolate, 454 g
Me:First
1.220ден
100% Whey Protein Professional, 30 g
Scitec Nutrition
100ден
Collagen SM
Jamieson
2.400ден
Бесплатна достава
Collagen Anti-Wrinkle
Jamieson
850ден
Hair, Skin, Nails
Jamieson
610ден
Doc Hair
Doc Pharma
630ден
Doc Collagen
Doc Pharma
1.300ден
Сет 1+1 Промо Colagen 250ml Oral Solution
Doc Pharma
2.080ден
Бесплатна достава
COLLAGEN – BOVINE MATRIX OF NATURAL ORIGIN
ARBOREAL
2.500ден
Бесплатна достава
1st Whey, 2270 g
Me:First
3.590ден
Бесплатна достава
1st Whey,  4,5 kg
Me:First
6.590ден
Бесплатна достава
1st Whey, 454 g
Me:First
1.120ден
Micellar Casein, 2270 g
Me:First
3.990ден
Бесплатна достава
Micellar Casein, 30 g
Me:First
125ден
Micellar Casein, 454 g
Me:First
1.240ден
Micellar Casein, 908 g
Me:First
1.990ден
Бесплатна достава
Premium Hydrowhey, 2270 g
Me:First
4.680ден
Бесплатна достава
Premium Hydrowhey, 908 g
Me:First
2.250ден
Бесплатна достава
1st Whey, 30,4 g
Me:First
99ден
1st Whey, 908 g
Me:First
1.990ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023