Протеински палачинки

Време е да почнете да размислувате за палачинките како составен дел од вашата фитнес диета. Палачинки отсега можете да јадете кога сакате, без мака, а тие ќе им обезбедат на мускулите дополнителен протеин и енергија. Помеѓу спортистите, палачинките никогаш не биле толку популарни како сега, затоа што ги сметале за стомачни бомби заситени со јаглени хидрати. Нашиот вкусен асортиман на протеински палачинки (Protein Pancake) е дизајниран да ги поддржи спортистите со нивните високи потреби од протеини, вклучувајќи ги бодибилдерите, како и сите оние кои водат активен животен стил. Нашите производи содржат одличен баланс на протеини и јаглехидрати и се идеални за сите оние кои водат активен и здрав начин на живот.

Совршено ќе се вклопат за појадок или за ужина, а може да се комбинираат со овошје, јаткасти плодови, јогурт или некој од нашите вкусни путери или намази или прелив без калории.

Филтрирај
Цена
Распон: 100 ден - 1665 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин

QNT

1.620ден

Бесплатна достава

Myprotein

1.665ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024