Протеински десерти

Во категоријата протеински десерти има вкусни и високо протеински оброци. Нивната подготовка е многу едноставна или веќе се подготвени за консумирање, како што се протеински барови и чоколади, намази и масала или протеински чипс.Производите од оваа категорија можат да бидат одлична алтернатива на класичните „џанк фуд“ производи.

Кога сте гладни и не сакате да чувцтвувате грижа на совест, овие производи се направени со токму таа цел - засладете се со вкусно чоколадце, направете протеински мафини или палачинки или едноставно грицкајте протеински чипс додека го гледате омилениот филм или серија .

Филтрирај
Цена
Распон: 30 ден - 1690 ден
Категорија
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин
Polleo Sport Vegan Baked Cookie 75 g
Polleo Sport Proseries
130ден
Me:First Protein Brownie 75 g
Me:First
130ден
Protein White Chocolate Cream, 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден
Layered Protein Bar, 60 g
Myprotein
170ден
Almond butter, путер од бадем, 1кг
Myprotein
1.690ден
Бесплатна достава
Hustle Protein Bar,45 g
Me:First
125ден
High Protein Cake, 48 g
Me:First
120ден
BCAA ORANGE, LEMON, LIME 750 ML
Polleo Sport Proseries
120ден
L-CARNITINE PINEAPPLE 750 ML
Polleo Sport Proseries
110ден
L-CARNITINE ORANGE 750 ML
Polleo Sport Proseries
110ден
ISO DRINK, LEMON, 750 ML
Polleo Sport Proseries
110ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023