Десерти

Производите од оваа категорија се направени за сите оние на кои им е тешко да и одолеат на желбата за слатки и кои би сакале без каење да јадат здрава верзија на чоколадца, мафини или палачинки. Производите од нашата понуда се лесни за подготовка, богати со протеини, со мала количина шеќер и покрај тоа многу вкусни.

Филтрирај
Цена
Распон: 30 ден - 1665 ден
Бренд
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин

Myprotein

1.665ден

Бесплатна достава
-25%
Protein White Chocolate Cream, 200 g

Polleo Sport Proseries
340ден
255денScitec Nutrition

1.500ден

Бесплатна достава

QNT

1.620ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024