Сензори

Сензорите за спорт и фитнес следат различни параметри за да обезбедат мноштво опции за прегледување на вашиот тренинг, се со цел оптимизирање на тренингот и постојан напредок. Тие се удобни и практични и обезбедуваат неограничена слобода на движење. Можете да ги поврзете со компатибилна апликација или опрема за вежбање.

Филтрирај
Цена
Распон: 4580 ден - 8480 ден
Бренд
GARMIN HRM Pro Plus
Garmin
7.980ден
Бесплатна достава
GARMIN HRM-Pro™
Garmin
8.480ден
Бесплатна достава
GARMIN HRM-Dual™
Garmin
4.580ден
Бесплатна достава
GARMIN HRM-Run™
Garmin
6.180ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023