Гаџети

Широк избор на гаџети и паметна опрема за сите љубители на технологијата на едно место! Паметни часовници, ваги и други спортски додатоци по најдобри цени!

Филтрирај
Цена
Распон: 4000 ден - 18980 ден
Категорија
Бренд
GARMIN HRM Pro Plus
Garmin
7.980ден
Бесплатна достава
GARMIN HRM-Pro™
Garmin
8.480ден
Бесплатна достава
GARMIN HRM-Dual™
Garmin
4.580ден
Бесплатна достава
GARMIN HRM-Run™
Garmin
6.180ден
Бесплатна достава
GARMIN edge 530
Garmin
18.980ден
Бесплатна достава
FITBIT ARIA AIR, WHITE
Fitbit
4.000ден
Бесплатна достава
FITBIT ARIA AIR, BLACK
Fitbit
4.000ден
Бесплатна достава
Polar Balance, паметна вага
Polar
7.410ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023