Мултивитамини

Мултивитамините можат да бидат брзо и паметно решение кога станува збор за решавање на дефицитот на витамини и минерали во човечкото тело. Современиот начин на исхрана секако претставува предизвик за квалитетот и доволниот внес на овие многу потребни катализатори на метаболичките процеси во нашето тело. Недостигот на едно мало „запче“ во синџирот на крајот може да предизвика голем проблем, бидејќи сите овие микронутриенти учествуваат во многу важни меѓуклеточни процеси, почнувајќи од метаболизмот, имунолошкиот систем и на крајот виталноста и здравјето. Затоа е важно телото да ги има точните и неопходни дневни количини на препорачани хранливи материи. Обезбедете го вашето здравје и тело најдобро од нашата понуда.

Филтрирај
Цена
Распон: 280 ден - 1320 ден
Бренд
Волумен/Грамажа
Пакување
All in 1 Multivitamin, 90 tabs
Leovital
1.320ден
Daily Vitamins, 60 таблети
Myprotein
390ден
Doc Multivitamin Man
Doc Pharma
280ден
Doc Multivitamin Woman
Doc Pharma
290ден
Daily Vitamins, 180таблети
Myprotein
710ден
Multi 100% Complete Max strenght
Jamieson
1.000ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023