Дигестивен систем и ензими

Производите од оваа категорија благотворно делуваат на варењето на тој начин што помагаат за целосно разградување на храната, така што телото може целосно да ги вари и да ги искористи сите макро и микро елементи од оброкот (витамини, минерали, протеини...) . Тие се катализатори за варење и промовираат разградување на големите молекули на помали, така што телото потоа полесно и едноставно ги апсорбира во крвотокот.

Филтрирај
Цена
Распон: 210 ден - 210 ден
Бренд
Пакување

Dr. Wolz

210ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024