Ашваганда

Ашвагандата е позната и како индиски женшен или зимска цреша и е едно од најважните индиски растенија во Ајурведата, кое се користи илјадници години како афродизијак и адаптоген, но и како подмладувач на организмот, зајакнување на виталноста и долговечноста.

Филтрирај
Цена
Распон: 490 ден - 830 ден
Бренд
Волумен/Грамажа
Gold Ashwagandha, 60 caps
Leovital
830ден
Ashwagandha Powder, 150 g
Numbers Are Good
490ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023