Снегулки и житарки

Овесните снегулки се сметаат за еден од најздравите прехранбени производи. Тие содржат витамини, минерали, влакна и антиоксиданси. Можете да ги подготвите во здрави шејкови, во супа и разни други слатки и солени јадења.

Филтрирај
Цена
Распон: 70 ден - 740 ден
Бренд
Волумен/Грамажа
Proseries Instant Oats, 2,5 kg
Polleo Sport Proseries
550ден
Proseries Instant Oats, 1 kg
Polleo Sport Proseries
300ден
Ovesni Snegulki, sitni, 500gr
Numbers Are Good
70ден
Protein Oatmeal, Chocolate, 85 g
Polleo Sport Proseries
125ден
Protein Oatmeal, Raspberry Vanilla, 85 g
Polleo Sport Proseries
125ден
Protein Cracker 70 g
Numbers Are Good
125ден
Instant Oats Unflavored 2500 g
Myprotein
740ден
Organic Quinoa, 200г
Encian
170ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023