НОВО - Био храна

Дали сакате да знаете кои се најновите трендови во фитнесот? Вие сте на вистинското место! Уште пожешко од неодамнешното лансирање на пазарот, ви носиме понуда од сите категории и нивните најнови производи од фитнес индустријата. Проучете го секој од нив и одберете го најдоброто за вашиот тренинг!

Филтрирај
Цена
Распон: 360 ден - 450 ден
Бренд
Волумен/Грамажа
Не содржи
Пакување
Polleo Sport Choco drops, 220 g
Polleo Sport Proseries
360ден
Polleo Sport Protein Cream American Cookie, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Polleo Sport Protein Cream Black Cookie, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Polleo Sport Protein Cream Almond Crisp, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023