Путери и намази

За сите оние кои се зависни од јаткаста нота во висококвалитетни нутриционистички избалансирани путери, можат да ја најдат својата доза токму овде. Производите од оваа категорија имаат одлична текстура и вкус, со 100% природни состојки, без додаден шеќер, сол или палмино масло, со висок процент на протеини, влакна, витамини, минерали и омега. Покрај различните видови путер (кикирики, лешник, бадем, индиски ореви), најдете поздрави намази како протеински кремови или мармалад или сируп без калории. Намачкајте ги на тост или крекери од ориз, додајте ги во омилените шејкови или користете ги кога подготвувате оброци во вашата кујна.

Филтрирај
Цена
Распон: 45 ден - 1690 ден
Бренд
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Protein White Chocolate Cream, 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден
Almond butter, путер од бадем, 1кг
Myprotein
1.690ден
Бесплатна достава
Protein Cocoa Cream, 20 g
Polleo Sport Proseries
45ден
Protein White Chocolate Cream, 20 g
Polleo Sport Proseries
45ден
Polleo Sport Protein Cream American Cookie, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Polleo Sport Protein Cream Black Cookie, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Polleo Sport Protein Cream Almond Crisp, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Protein Cream Delicious Duo, 200 g
Polleo Sport Proseries
420ден
Proseries Cashew Butter, Smooth, 350 g
Polleo Sport Proseries
730ден
Proseries Almond Butter, Smooth, 350 g
Polleo Sport Proseries
730ден
Proseries Peanut Butter, 1000 g
Polleo Sport Proseries
720ден
Proseries Peanut Butter, 450 g
Polleo Sport Proseries
370ден
Proseries Hazelnut Butter, Smooth, 350 g
Polleo Sport Proseries
820ден
Protein Chocolate hazelnut flavour cream 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023