Био храна

Производите од оваа категорија ги исполнуваат високите стандарди за безбедност и квалитет кога станува збор за одгледување и производство на суровини, како и производство на финален производ. Производите се еколошки, од растително потекло, не содржат конзерванси или други адитиви, но затоа се богати со амино киселини, влакна, антиоксиданси, витамини, минерали и здрави масни киселини. Збогатете ја вашата исхрана со производи од нашата понуда и на тој начин придонесете за вашето здравје.

Филтрирај
Цена
Распон: 45 ден - 2060 ден
Категорија
Бренд
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Protein White Chocolate Cream, 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден
Almond butter, путер од бадем, 1кг
Myprotein
1.690ден
Бесплатна достава
Spirulina Nigrita (Green box 4x30)
Doc Pharma
860ден
Gold Ashwagandha, 60 caps
Leovital
830ден
Protein Cocoa Cream, 20 g
Polleo Sport Proseries
45ден
Protein White Chocolate Cream, 20 g
Polleo Sport Proseries
45ден
Polleo Sport Cocoa Powder, 250 g
Polleo Sport Proseries
360ден
Polleo Sport Choco drops, 220 g
Polleo Sport Proseries
360ден
Polleo Sport Protein Cream American Cookie, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Polleo Sport Protein Cream Black Cookie, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Polleo Sport Protein Cream Almond Crisp, 250 g
Polleo Sport Proseries
450ден
Protein Cream Delicious Duo, 200 g
Polleo Sport Proseries
420ден
Proseries Cashew Butter, Smooth, 350 g
Polleo Sport Proseries
730ден
Proseries Almond Butter, Smooth, 350 g
Polleo Sport Proseries
730ден
Protein Oatmeal, Raspberry Vanilla, 85 g
Polleo Sport Proseries
125ден
Protein Oatmeal, Chocolate, 85 g
Polleo Sport Proseries
125ден
Proseries Peanut Butter, 1000 g
Polleo Sport Proseries
720ден
Proseries Peanut Butter, 450 g
Polleo Sport Proseries
370ден
Proseries Hazelnut Butter, Smooth, 350 g
Polleo Sport Proseries
820ден
Protein Chocolate hazelnut flavour cream 200 g
Polleo Sport Proseries
320ден

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023