Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Полео спорт капа за пливање сива

410,00ден
-+

Полео спорт капа за пливање сива

Пливањето е една од најдобрите активности со кои можете да го активирате секој мускул на вашето тело. Пливањето е еден од основните спортови што може да го практикуваат сите, без оглед дали се работи за професионални спортисти или за рекреативни спортисти. Капата за пливање е основна опрема за одење на базен.

 

Капата за пливање Polleo Sport е изработена од силикон за неспоредлива удобност и прилагодување. Капачето е издржливо и долготрајно и има висока јачина. Лесно е да се носи, нуди одлично вклопување и не ја влече косата при ставање и вадење. Капачето не бара посебна грижа, само треба да го исплакнете во обична вода и да го исушите.

 

Наменет за редовни пливачи или рекреативни пливачи, совршен за тренинг или дневна посета на базен.

 

Карактеристики:

 

Супериорен комфор и прилагодување

Висока јачина

Одлично одговара

Ја заштитува косата од хлор

Состав: силикон

Боја: сива

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018