Цена

1.620ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Кетлбел е традиционална руска тежина, која се користи многу години во редовите на руските специјални сили. Тие се со различна тежина, погодни и за активни спортисти и за рекреативци. Тренингот Kettlebell развива издржливост, експлозивна моќ и динамична флексибилност.

За време на експлозивни кревања, кетлбелот се ротира околу зглобот, што е особено добро за спортистите кои учествуваат во спортови како што се боречки вештини, тенис, ракомет итн.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024