Цена

670ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Основата за вратилото (шипката) е изработена од едно парче гумена пена која ги штити рамената и вратот за време на сквотови, испакнатини и туркање на колкот. Високата густина и густа основа е ергономски дизајнирана со жлеб за вратот. Употребата е многу едноставна и брза бидејќи едноставно се затегнува строго околу шипката.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024