Путер

Путерот е здрав и природен извор на протеини, јаглени хидрати и масти и плус има одличен вкус. Богат е со здрави моно и поли незаситени масти за оние кои сакаат урамнотежена исхрана. Идеален за лица кои се занимаваат со физички активности, но исто така и за оние кои само сакаат да се хранат здраво.

Прикажи:
Сортирај по: