Протеински чоколади

Протеинските чоколади се брз и едноставен оброк за секоја физички активна личност. Имаат одличен вкус, полни се со протеини и се извонредна ужина во која можете да уживате ако сте во брзање и не успеете да подготвите вистински оброк.

Прикажи:
Сортирај по: