Биокатче

Ова катче содржи еколошки одгледувана храна без конзерванси и други адитиви, богати со антиоксиданси, аминокиселини, растителни влакна и есенцијални масни киселини, како што се ладно цедени масла, 100% природни сокови, здрави и вкусни чоколади, бисквити, чипс и други слатки и грицки.

Прикажи:
Сортирај по: